Легалізація с екс-індустрії – ще один крок до боротьби з венеричними
- 18/07/2022 11:26
- Украина, Винница и область
- Продам прочее
- Продам, предлагаю - частное лицо
Гонорея, сифіліс, хламідіоз, герпес, гепатити – існує багато хвороб, які передаються статевим шляхом, одні лікуються легко, а інші можуть спричинити безпліддя або ж залишити невтішні наслідки на все житт. Лише у лютому 2022 року в Україні зафіксували 820 нових випадків ВІЛ-інфекції, у 192 пацієнтів лікарі діагностували СНІД, а 93 людини померли від цього недугу. Втім кількість хворих може зменшитися, якщо в Україні легалізують сферу надання інт имних послуг, адже робота в с екс-індустрії підвищує ризик заразитися ВІЛ у 13, 5 раза.
Агенції з надання послуг інти много характеру та люди, які інди відуально надають с ексуальні послуги в Україні працюють в тіні. Цьому сприяють правоохоронні органи, які продовжують їх «кришувати», заробляючи на цьому до 200 тисяч доларівна добу. Легалізація дасть підстави контролювати цю галузь, зобов’яже працівників с екс-індустрії проходити медогляди, які гарантуватимуть виявлення хвороб на початкових етапах, щоб можна було вчасно їх вилікувати, використовувати контрацептиви тощо. Своєю чергою роботодавці теж стануть більш відповідальними.
Звичайно, сумлінні роботодавці перевіряють здоров’я своїх підопічних, але ж не всі так чинять, саме тому легалізація сфери змінить цю ситуацію на краще.
Лікарі стверджують, що робота в інт им-сфері вкрай небезпечна для здоров’я жінки та мова не лише про венеричні захворювання та погану контрацепцію. Клієнт платить, а отже не вважає за потрібне рахуватися з умовами, які ставить ескортниця. Травми підчас с ексу часто призводять до розриву статевих органів, а це може спричинити інфікування й купу хвороб. Легалізація змусить клієнтів діяти в рамках закону. А значить й самі с екс-працівники відчуватимуть себе більш захищеними.
Нині жодного регулювання сфери ін тимних послуг, окрім адміністративних покарань і кримінальної відповідальності немає, лише суцільні перепони.
У Франції с екс-послуги легалізували ще на початку 19 століття, тоді жінок, які продавали с ексуальні послуги зобов’язали проходити медогляди двічі на тиждень. Це зменшило поширення венеричних хвороб.
А декриміналізація се ксуальної праці у Австралійському штаті показала, що серед зареєстрованих с екс-працівниць рівень захворювань на ВІЛ нижчий, ніж по всій країні. Це докази того, що легалізація сфери се кс-послуг в Україні теж послугує зменшенню хворих на венеричні захворювання. Відповідно до цього робота в галузі с екс-індустрії пристосується до умов сучасного світу, стане більш гуманною та безпечною, як для клієнтів, так і для працівників.